Doğan Kabak BMW E92 M3 Aracının Bakımını İçin Bosch Car Servis’te

Otomobil sektörünün önde gelen  isimlerinden olan Doğan Kabak BMW M3 Serisini tanıttığı Youtube  videosunda yaptığı açıklamada Bosch Car servisi anlattı.

‘’Arkadaşlar merhaba, arabam Bmw E92 M3 ve bakımı ile ilgili birçok soru alıyorum sizden. En çok sorulan sorulardan biri arabamın bakımını nerede, nasıl yaptırıyorum, nelere dikkat ediyorum… Bu videoda 150.000 bakımı için Bosch Car Service’e gittim, tüm süreci detaylarıyla size anlattım. Bosch Car Service, her marka araca bakım onarım hizmeti sunuyor. Umarım beğenirsiniz.. Yorumlarınızı bekliyorum. İyi seyirler!’’

Video detayları yazımızın devamında paylaşılmıştır.

Doğan Kabak Kimdir ?

Doğan Kabak 23 Nisan 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Otomobil Gazeteciliğinin yanı sıra  EVO, Autocar gibi dergilerin  yazı işleri müdürlüğünde uzun dönem görev almıştır.Şu anda ise hepinizin bildiği Top Gear dergisinin yayıncısı olarak çalışmaktadır. 

 Bunlar dışında adını Acun Ilıcalının Exathlon Challenge Türkiye 2019 yarışması ile de duyurmuştur.

Health & Fitness dergilerinin yayıncılığını da başarılı bir şekilde üstlenmiş.

Ama asıl olarak otomobil sektöründe adını duyurmuş ve bu alanda 1 Milyon kişiye aşkın takipçisi ile fenomen olmayı başarmıştır.Yeni çıkacak yada modifiyeli araçları başarılı bir şekilde tanıtması ile otomobil tutkunlarının sevgisini kazanmıştır.

Doğan Kabak Bosch Car Servis’te A’dan Z’ye Aracına Yapılan Oto Servis Bakımını Anlattı

Bmw E92 M3 aracının 150.000 km’yi geçmesi üzerine bakımı için Bosch Car Servisi tercih eden Doğan Kabak deneyimlerini sizler için  paylaştı.Bosch Car Servisi tercih ettiği için Doğan Kabağ’a teşekkür ederiz.

Etiler oto servis tüm  oto bakım hizmetleri için tıklayın!