ETİLER OTO SERVİS

Hakkımızda

Etiler Oto Servis, 19 yılın üstünde tecrübesiyle daima gelişerek, bölgesinin önde gelen oyuncularından biri oldu.

2002 yılında Bosch Yetkili Servisi olarak başlayan hizmetlerimizi; oto ekspertiz, periyodik bakım ve oto tamir hizmetleri olarak özetleyebiliriz. Tüm çalışmalarımızda dürüstlük ve meslek ilkelerini en ön planda tutuyoruz.

Etiler Oto olarak servis, daima %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Bu süreçte müşterilerin istek ve beklentilerinin de ötesinde bir hizmet sunarak çalışmaya devam ediyoruz. Etiler Oto Servisten hizmet almanız halinde siz konforlu ortamımızda dinlenirken, sorunlarınızı uzman ekibimizle paylaşır, güvenilir ve garantili çözümlerimizin tadını çıkarırsınız.

Vizyonumuz; Hizmet verdiğimiz oto servis sektöründeki kazandığımız güveni ve başarıyı sürdürülebilir kılmak ve dinamizm, yenilikçilik gibi kavramları işimizin merkezinde tutmayı istiyoruz. Fiyat ve kaliteyi bir arada sunan rekabetçi hizmetlerimizle beraber Etiler Oto Servis’i seçilen ve tercih edilen bir firma haline getirmeyi arzuluyoruz.

Misyonumuz ise; müşterilerimiz öncelikli olmak üzere tüm gelir ve iş ortaklarımızın güvenlerini korumak ve memnuniyetini kazanmaktır. Kaynaklarımızı her geçen gün daha verimli şekilde kullanarak ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

Etiler Oto Servis olarak kalite politikamız;

Müşterilerimizin daima değişen ve gelişen beklentilerini karşılamak ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak gelişmeyi sürekli kılmak;

Çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel becerilerini arttırmaya yönelik faaliyetler sağlamak, Zamanında yapılan günlük teslimatları daha dinamik ve sürekli kendini yenileyen bir seviyeye getirmek. 

Etiler Oto Servis, servis hizmeti boyunca otomobilinizin hangi aşamalardan geçtiğini, ne gibi işlem ve kontrollerin yapıldığını teknik verilerle birlikte paylaşarak, müşterisine en güvenilir bilgiyi verir.

İş Ortaklarımız

Anadolu Sigorta

Groupama Sigorta

Sompo Japan Sigorta

Allianz Sigorta

Magdeburger Sigorta

Axa Sigorta

Gulf Sigorta

BOSCH CAR SERVICE

Bosch Car Service, tüm marka araçlara hizmet veren, yapılan işlemlerde  kalite ve hızlı onarımı prensip edinen kurumsal bir servis ağıdır.

Bosch, otomobil sektörünün lider tedarikçi firmasıdır. Şu an trafikte seyreden birçok marka aracın orijinal yedek parça ekipmanı BOSCH markadır. BOSCH, otomotiv sektöründeki tecrübesini “Bosch Car Service” markasıyla göstermektedir.

Kullanılan orijinal Bosch marka yedek parçalar ile garanti kapsamındaki araçların garantisi devam etmekte, garanti süresi sona eren araçlarda ise kaliteli ve uygun fiyatlı bir servis imkanı sağlanmaktadır.