ETİLER OTO SERVİS

2002 yılında hizmete açılan servisimiz, açılışından itibaren üstün servis avantajlarını İstanbul’un hem işyeri hem de konut olarak en yoğun bölgelerinden biri olan Etiler’de sunmaktadır.

Her ne kadar sıkıntılı ve problemlerle servisimize gelseniz de Etiler Bosch Car Service içerisine girer girmez güler yüzlü ve uzman ekibimizin arasında güvenle hizmet alabilirsiniz. Siz konforlu ortamımızda dinlenirken, sorunlarınızı uzman ekibimizle paylaşır, güvenilir ve garantili çözümlerimizin tadını çıkarırsınız.

Etiler Bosch Car Service olarak şehir merkezinde ulaşılabilir lokasyonumuzla birlikte Türkiye çapındaki tüm Bosch Car Service bayilerindeki standart uygulama ve fiyatlandırmayla hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

BOSCH CAR SERVICE

Bosch Car Service, tüm marka araçlara hizmet veren, yapılan işlemlerde  kalite ve hızlı onarımı prensip edinen kurumsal bir servis ağıdır.

Bosch, otomobil sektörünün lider tedarikçi firmasıdır. Şu an trafikte seyreden birçok marka aracın orijinal yedek parça ekipmanı BOSCH markadır. BOSCH, otomotiv sektöründeki tecrübesini “Bosch Car Service” markasıyla göstermektedir.

Kullanılan orijinal Bosch marka yedek parçalar ile garanti kapsamındaki araçların garantisi devam etmekte, garanti süresi sona eren araçlarda ise kaliteli ve uygun fiyatlı bir servis imkanı sağlanmaktadır.