Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi Nedir?

Boyasız göçük düzeltme ;Aracın boyasına hasar vermemiş dolu hasarı ya da herhangi bir nedenden dolayı oluşmuş  göçük durumunda aracın  değer kaybetmeden vakum ve masaj sistemi ile ilk haline dönmesine ve hiç hasar almamış gibi gözükmesine olanak sağlayan  işlemdir.

Son zamanlarda havaların da soğumasıyla beraber artan dolu yağışları, araçlarımıza çok ciddi zarar verebilme potansiyeline sahiptir. Kapalı bir garajınız yoksa arabanızın irili ufaklı hasar görmesi kaçınılmazdır. Biz de bu yazımızda etilerotoservis.com olarak boyasız göçük düzeltme nasıl yapılır, hangi araçlara uygulanır gibi konulara değineceğiz.

Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi Nasıl Yapılır?

Başta Brezilya olmak üzere yurtdışından gelen uzmanlarımızla beraber dolu yağışı ya da başka bir sebepten ötürü oluşmuş göçüğü, vakum ve masaj sistemiyle onarım işleminiz yapılmaktadır. Boyasız göçük düzeltme işlemi yapılırken kesinlikle macun veya boya kullanılmaz. Göçük düzeltme işlemi  ile aracın boyasına zarar vermemiş bir dolu hasarı veya dışardan gelen taş,sert cisim vb gibi dış etmenlerin oluşturduğu göçük varsa, hasarı düzeltirken  yapılan işlemin aracın boyasını kaldırmaması, macun kullanılmaması ve ilk hali gibi görünmesi oldukça önemlidir. 

Bu şekilde yapılan boyasız göçük düzeltme işlemi aracı ilerleyen süreçte satmak isterseniz eğer araç değerini etkilemeyecektir. Ne de olsa ilk hali gibi göründüğü için bu tarz durumlarda kara kara düşünmenize artık gerek yok!

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yurtdışından getirilen özel makinelerle parçanın özgünlüğü korunarak ve herhangi bir macun ya da boyama işlemi olmaksızın yapılır. Boyasız kaporta göçük düzeltme işlemi ile araç sahiplerinin ilerleyen süreçte meydana gelen dolu hasarı ya da başka bir sebepten meydana gelen göçükten ötürü oluşabilmesi muhtemel yüksek maliyetlerin ortaya çıkmasını önler. Bu noktada aracınıza yapılacak en sağlıklı işlem boyasız göçük düzeltme işlemidir.

Uzman ekibimiz ve son model özel ekipmanlarımızla birlikte dolu göçük düzeltme işlemi, sizin aracınızın değerini düşürmez ve oluşabilecek dolu hasarı ya da başka bir durumda canınız sıkılmaz.

Boyasız Göçük Düzeltme Yöntemleri Nelerdir?

Aracınıza zarar vermeden dolu vb gibi hasarlardan sonra aracınızı eski haline getirmek için kullanılan birkaç yöntem bulunmaktadır.

  • Manyetik Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi

Göçük düzeltme işlemlerinin arasında en sık kullanılan yöntemlerden biridir.Bu yöntem ile hasarlı bölgeye frekans dalgası verilerek aracın hiç bir yeri sökülmeden onarım sağlanır.

  • Vakumlama ile Göçük Düzeltme İşlemi

Vakumlama yöntemi hasarlı olan bölgenin arka tarafına ulaşım zorluğu yaşanıyorsa uygulanır.Bu yöntemde göçük boyutlarının doğru tespit edilmesi oldukça önemlidir.Hasarın boyutuna göre işlem yapılması oldukça önemlidir.

Diğer hizmetlerimizi incelemek için hemen tıklayın.

Hangi Araçlara Uygulanır?

Boyasız göçük düzeltme (dolu göçük düzeltme) işlemi her segment araca rahatlıkla uygulanabilmektedir. A segment araçtan tutun J segment araçlardan  premium segmentlere kadar boyasız göçük düzeltme (dolu göçük düzeltme) işlemi kolaylıkla uygulanabilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı ve güler yüzlü hizmet sunan Etiler Oto Servis, bir tık uzağınızda!

Oto tamir ve bakım hakkında detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edin !

Boyasız Göçük Düzeltme Fiyatı Ne Kadar?

Eğer kaskonuz varsa  dolu hasarı meydana geldiği zaman herhangi bir ücret ödemezsiniz. Boyasız göçük düzeltme, dolu hasar onarımı, dolu göçük düzeltme gibi işlemlerde, kaskonuzla beraber sizlere geçici araç tahsisi konusunda da yardımcı olmaktayız.

Boyasız göçük düzeltme işlemi için Ümraniye şubemizi ziyaret edebilirsiniz!

Adres: İnkilap Mah. Küçüksü Cad. No:133/4 Ümraniye / İSTANBUL

 

Sıkça Sorulan Sorular 1

AccordioDolunun verdiği hasar boyutuna göre aracınızın tamir süresi değişiklik gösterebilir. Size belirtilen zaman zarfı içerisinde geçikme yaşamadan aracınızı teslim alabilirsiniz. n Sample Description
Tüm marka araçlar için Boyazsız Göçük Düzeltme işlemini gerçekleştiriyoruz.
Fiyat politikamız, aracınıza dolunun verdiği hasar boyutundan kaynaklanan işçilik süresine göre değişiklik göstermektedir.
Boyasız Göçük Düzeltme için randevu alırsanız araçınız servisimize geldiğinde ustalarımız öncelik vermektedir. Randevu almadan da aracınızı getirip gerekli işlemleri hızlıca yaptırabilirsiniz.
Boyasız onarım ile düzeltilip düzeltilmeyeceğini anlayabilmemiz için aracı görmemiz gerekiyor. Fakat önceden bilgi alıp ona göre gelmek istiyorsanız 0532 424 92 93 aracın hasarlı bölgesinin görsellerini Whatsapp üzerinden atarak detaylı fiyat ve zaman bilgisi alabilirsiniz.
Araçınız değer kaybetmeden Boyasız Göçük Onarımı yapılmaktadır. Bu işlem sonunda araçınız ilk günkü gibi olacaktır.
Boyasız Göçük Onarımı işlemi için Ümraniye Şubemizi ziyaret edebilirsiniz.